Firma

Drukuj

Lider z pasją dla innowacji

Aflofarm to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w branży farmaceutycznej. Obecnie firma zajmuje 1. miejsce w Polsce w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Aflofarm jest również największym reklamodawcą w tej branży w Polsce (Expert Monitor, dane za grudzień 2010).

Doświadczenie sięgające ponad dwudziestu lat, zaawansowane technologie farmaceutyczne, a także nowoczesne zaplecze badawcze i najwyższe standardy jakości to główne atuty firmy Aflofarm. Celem Aflofarmu jest dostarczanie Klientom skutecznych, a zarazem bezpiecznych produktów po przystępnej cenie oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą wywierać realny wpływ na życie ludzi.

Aflofarm to niekwestionowany lider w zakresie nowoczesnych technologii oraz we wdrażaniu innowacyjnych produktów.

Według rankingu Rzeczpospolitej Dobra Firma 2010 Aflofarm znajduje się w gronie 20 najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Aflofarm corocznie znajduje się w gronie „Gazel Biznesu” według rankingu Pulsu Biznesu. Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

W 2008 roku Aflofarm otrzymał wyróżnienie „Lider Nowoczesnych Technologii” w kategorii średnie przedsiębiorstwo, przyznane przez Instytut Nowych Technologii, Prezydenta Miasta Łodzi i Łódzki Regionalny Park Naukowo - Technologiczny.

Wszystkie powyższe nagrody i wyróżnienia niewątpliwie świadczą o tym, że Aflofarm to „Lider z pasją dla innowacji”.

 

Polecane produkty

  • Dafurag Dafurag Max
  • Neosine ForteNeosine forte
    Przeciwko wirusom Przeciwko opryszce
  • Laboteq TONELaboteq TONE
    Odkryj piękno skóry bez przebarwień

zobacz katalog produktów

DaFurag max