Nowoczesne technologie

Drukuj

Nowoczesne technologie obecne są we wszystkich obszarach działania firmy Aflofarm.

W pracach badawczo-rozwojowych wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia laboratoryjne pozwalające na projektowanie postaci produktów zgodnie z najnowszymi trendami oraz skuteczne wdrażanie w warunkach przemysłowych.

Planowanie jakości produktów oraz jej późniejsza rutynowa kontrola odbywa się z wykorzystaniem urządzeń analitycznych spełniających najwyższe standardy światowe.

Procesy zarządzania, planowania i realizacji produkcji oraz projektowania i rozwoju produktów wspierane są przez indywidualnie opracowane, nowatorskie systemy informatyczne.

Szerokie zastosowanie nowoczesnych technologii służy zapewnieniu odpowiedniej jakości oraz ustawicznemu doskonaleniu realizowanych produktów i usług w celu najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów.

Zaplecze technologiczne i doświadczeni pracownicy świadczą o silnej pozycji Aflofarmu w tej dziedzinie, co może potwierdzić wyróżnienie „Lider Nowoczesnych Technologii” w kategorii średnie przedsiębiorstwo, przyznane przez Instytut Nowych Technologii, Prezydenta Miasta Łodzi i Łódzki Regionalny Park Naukowo - Technologiczny.