Pozycja na rynku

Drukuj

Aflofarm to jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce. Na naszą pozycję pracujemy od wielu lat, stale dążąc do zwiększenia jakości oferowanych usług i produktów. Ciągły i stabilny rozwój potwierdza otrzymywana cyklicznie nagroda „Gazela Biznesu”, która przyznawana jest przedsiębiorstwom o największej dynamice rozwoju. Aflofarm to również zdobywca w rankingu Diamenty Forbesa za rok 2011 w kategorii średnich firm.

Aflofarm to pierwsza firma farmaceutyczna w Polsce pod względem sprzedaży produktów dostępnych bez recepty. Długo i wytrwale pracowaliśmy na ten tytuł, dlatego teraz dołożymy wszelkich starań,  aby zachować pozycję lidera i nadal podążać za potrzebami pacjentów, których zdrowie jest dla nas najważniejsze.  Ten sukces to również Państwa zasługa. Nasze produkty to liderzy lub ścisła czołówka swoich klas terapeutycznych. Od wielu lat Aflofarm to także numer jeden wśród reklamodawców.

Pozycja Aflofarmu na rynku farmaceutycznym to oczywisty powód do dumy, a zarazem silna motywacja to tego, by każdego dnia stawać się jeszcze lepszym w tym, w czym specjalizujemy się od lat.