Dlaczego warto u nas pracować?

Drukuj

Swoim pracownikom zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy, niezależnie od charakteru wykonywanych zadań: pracownicy działu Marketingu mają do dyspozycji wszystkie możliwe instrumenty niezbędne w pracy każdego doświadczonego marketingowca: dane telemetryczne AGB, wyniki badań TGI SMG/KRC, informacje z Expert Monitora, dane sprzedażowe IMS i wiele innych wartościowych źródeł. Posiadamy własne sale fokusowe, gdzie przeprowadzamy badania jakościowe, aby jak najlepiej poznać potrzeby finalnych konsumentów i właściwie dostosowywać nasze produkty do wymogów rynku.

Pracownicy Produkcji korzystają z najnowszego parku maszynowego w technologii jutra, pracują na najnowocześniejszych kartoniarkach, tubiarkach, kapsułkarkach, blistrownicach, drażownichach i innych specjalistycznych maszynach.

W dziale Kontroli Jakości pracownicy weryfikują warunki wytwarzania produktów pod kątem zapewnienia wymaganej normami kontroli jakości i Prawa Farmaceutycznego, uczestniczą w transferze metod analitycznych, obsługują najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny, m.in. chromatografy cieczowe, chromatograf gazowy, spektrofotometr, polarymetr, skaner do TLC, itp.

Poza nowoczesnymi narzędziami pracy gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz karierę pełną wyzwań i nowych, szerokich możliwości.

W Aflofarmie pracuje obecnie ponad 800 osób, taka liczba ludzi nie może się mylić. Jest w Aflofarmie wiele osób, które pracują od początku istnienia firmy, ponad 20 lat. Świadczy to niewątpliwie o tym, że warto z nami zostać na dłużej.

Średnia wieku w Aflofarmie to obecnie 35 lat. Chętnie zatrudniamy młode, ambitne osoby, jak i doświadczonych pracowników.

W naszej firmie pracują profesjonaliści, łączący wiedzę z zakresu wielu dyscyplin, m.in.: farmacji, technologii i marketingu. Ich kompetencja, umiejętność działania i skuteczność wpływają na sukces organizacji i dynamiczny rozwój naszej firmy.

 

Zespół Marketingu pracuje w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym w zrewitalizowanej Fabryce Baruchów w Centrum Pabianic. Poniżej zamieszczony jest wirtualny spacer po biurze.

Zespół Marketingu pracuje w nowoczesnym biurze, zlokalizowanym w zrewitalizowanej Fabryce Baruchów w Centrum Pabianic. Poniżej zamieszczony jest wirtualny spacer po biurze:

Polecane produkty

  • Dafurag Dafurag Max
  • Neosine ForteNeosine forte
    Przeciwko wirusom Przeciwko opryszce
  • Laboteq TONELaboteq TONE
    Odkryj piękno skóry bez przebarwień

zobacz katalog produktów

DaFurag max