Regenerum szampon do włosów

Drukuj
Regenerum szampon do włosów

Status administracyjno prawny

Kosmetyk

Opis

Regenerum regeneracyjny szampon do włosów dogłębnie wzmacnia
i wygładza włosy, przywracając zdrowy wygląd i ułatwiając rozczesywanie.

Zawarty w szamponie hydrolizat keratyny wspomaga odbudowę najbardziej zniszczonych powierzchni włosów, zapobiega ich splątaniu. Prowitamina B5 długotrwale wzmacnia i zapobiega rozdwajaniu a wyciąg z aloesu zapewnia włosom i skórze głowy odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Obecny w składzie kompleks z brązowych alg zwiększa odporność włosów na działanie wysokiej temperatury, a także czynników zewnętrznych i substancji chemicznych. Dzięki specjalnemu mechanizmowi osadzenia, składnik aktywny na długo zostaje zamknięty w łodydze włosa, gdzie intensywnie regeneruje włókna keratynowe, poprawiając naturalny wygląd i zwiększając połysk włosów.

Regenerum regeneracyjny szampon do włosów pielęgnuje włosy od korzenia
aż po samą końcówkę, jednocześnie odżywiając i nawilżając skórę głowy.

Skład

Kompleks z brązowych alg, hydrolizat keratyny, prowitamina B5, wyciąg z aloesu

Przebadany dermatologicznie

Więcej informacji

Forma

Szampon

Właściwości i zastosowanie

Sposób użycia:
Regenerum regeneracyjny szampon do włosów może być stosowany w zależności od indywidualnych potrzeb: nawet codziennie przez cały rok lub okresowo jako kuracja.

Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy. Delikatnie wmasować w skórę głowy. Dokładnie spłukać.  Najlepsze efekty można uzyskać stosując razem z Regenerum regeneracyjnym serum do włosów.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast spłukać wodą. Nie stosować po upływie terminu trwałości.

Strona WWW

www.regenerum.pl