O Aflofarmie

Aflofarm to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od prawie trzydziestu lat i w tym czasie wprowadziliśmy na rynek ponad 100 marek produktowych. Obecnie jesteśmy liderem na rynku farmaceutycznym w segmencie OTC z takimi markami jak Desmoxan, Neosine czy Dafurag.

Czytaj więcej o nas

Nr 1
na rynku OTC

Jesteśmy jedną z największych polskich firm farmaceutycznych. Od 2012 r. jesteśmy firmą nr 1 na rynku leków bez recepty.

114
marek produktowych

Mamy szerokie portfolio produktów, które obejmuje m.in. leki RX, OTC, wyroby medyczne, kosmetyki czy suplementy diety.

850+
pracowników

Za sukcesem Aflofarmu stoją przede wszystkim pracownicy. Nasz zespół składa się m.in. z farmaceutów, lekarzy, biotechnologów, technologów czy marketerów.

30
krajów eksportowych

Eksport jest ważną dziedziną naszego biznesu – nasze produkty trafiają do 30 krajów na całym świecie.

Podchodzimy do pacjentów kompleksowo

Dbamy o pacjentów w sposób kompleksowy - wspierając ich zdrowie, samopoczucie i kondycję. Pomagamy pielęgnować urodę i dbać o higienę.

Zobacz nasze produkty

Naszą podstawową wartością jest jakość

Wszystkie nasze leki i produkty pozalecznicze powstają na liniach technologicznych, które gwarantują zachowanie najwyższej jakości produktów i spełniają standardy GMP (dobrych praktyk wytwarzania).

Dowiedz się więcej o jakości w Aflofarmie

Jesteśmy odpowiedzialni

Jesteśmy firmą, która zwraca szczególną uwagę na kwestię społecznej odpowiedzialności w codziennych działaniach biznesowych. Dlatego powołaliśmy do życia Fundację Aflofarm której celem jest m.in. promocja zdrowia i pomoc potrzebującym. Zwracamy też szczególną uwagę na nasze najbliższe otoczenie. Od lat działamy na rzecz miasta Pabianic, w którym mieści się siedziba naszej firmy.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialności społecznej w Aflofarmie

Jesteśmy polską firmą o światowym zasięgu

Nasze produkty eksportujemy do 30 krajów na całym świecie, w tym między innymi do Węgier, Czech, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, Grecji, Stanów Zjednoczonych, a także państw byłego związku radzieckiego, takich jak Gruzja, Białoruś, Ukraina, Turkmenistan, Azerbejdżan oraz do krajów Bliskiego Wschodu, takich jak Irak, ZEA i Kuwejt.

Każdy nasz lek tworzą ludzie

Nowy lek to setki godzin kontroli jakości, testów laboratoryjnych i produkcyjnych. Ale świadomość, że komuś pomagamy sprawia, że nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną.

Magda, Specjalista ds. Walidacji

W Aflofarmie można liczyć na każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy. Dlatego najważniejszą wartością tej firmy są ludzie.

Maciek, Brand Manager

W Aflofarmie najbardziej podoba mi się otwartość przełożonych do nowych pomysłów, często bardzo nieszablonowych. To m.in. dzięki temu udaje się nam wprowadzać nowe, innowacyjne leki.

Małgorzata, Starszy Specjalista ds.
Planowania i Rozwoju Produktów

850+
pracowników

Aflofarm to zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień pracują w laboratoriach, biurach, fabrykach produkcyjnych, magazynach oraz w terenie.

Dołącz do nas

U nas ciągle dzieje się coś nowego…

Dafurag Junior to pierwszy na świecie lek z furazydyną (zwaną także furaginą) w formie zawiesiny doustnej. Produkt zawiera furaginę w dawce 10 mg/ml. Przeznaczony jest przede wszystkim dla pacjentów pediatrycznych. Wydawany jest z przepisu lekarza i może być stosowany u dzieci powyżej trzeciego miesiąca życia.

Czytaj więcej

Akustone - wyrób medyczny przeznaczony do higieny uszu opracowany przez firmę Aflofarm Farmacja Polska otrzymał oficjalną rekomendację Instytutu Narządów Zmysłów w Kajetanach. Eksperci podkreślają przede wszystkim edukacyjną rolę kampanii reklamowej produktu. „Spot promujący preparat Akustone stanowi dobre narzędzie zachęcające w pierwszej kolejności do stosowania się do zaleceń lekarskich, ucząc przy tym szacunku i podążania za lekarskimi wskazaniami”, czytamy w rekomendacji Instytutu.

Czytaj więcej

Specjalistyczny sprzęt o wartości ponad pół miliona złotych, w tym m.in. kardiomonitory, aparat USG, bronchofiberoskop czy bronchoskop trafiły w środę na Oddział Intensywnej Terapii szpitala Pabianickie Centrum Medyczne. Urządzenia zostały przekazane przez fundację „My Kochamy Pabianice”, założoną z inicjatywy firmy farmaceutycznej Aflofarm Farmacja Polska. Oficjalne przekazanie sprzętu odbyło się 29 czerwca.

Czytaj więcej