Alt ...

Ludzie Aflofarmu

Za sukcesem Aflofarmu stoją ludzie. Nasz zespół składa się z ponad 800 specjalistów: naukowców, biotechnologów, farmaceutów, ale też handlowców, marketerów.

Każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy zgrany i doświadczony zespół.

Nasi pracownicy i ich pasje

W Aflofarmie pracują ciekawi ludzie, którzy po pracy realizują swoje pasje. Poznaj naszych pracowników.

Muzyka stanowi bardzo ważną część mojego życia, codziennie staram się słuchać mixów zagranicznych artystów w poszukiwaniu nowych, interesujących brzmień. Podczas podróży staram się również odwiedzać kluby i uczestniczyć w imprezach, które odbywają się w miejscu mojego aktualnego pobytu. Łódź była kiedyś centrum klubowej muzyki.

Łukasz Pietrowski - Social Media Manager
Czytaj więcej

Moim wyznacznikiem sukcesu jest uśmiech ludzi korzystających z przestrzeni, które udaje nam się zaaranżować. Tworzenie oraz poprawianie otoczenia daje największą satysfakcję wtedy, kiedy efekt końcowy stwarza przyjemność innym ludziom i daje im ciekawe miejsce do relaksu i wypoczynku.

Łukasz Tarapacz - Ogrodnik
Czytaj więcej

Najpiękniejsza twarzą kolarstwa są podróże. W moim przypadku to właśnie od chęci podróżowania zaczęło się ściganie. Romantyczna strona kolarstwa przyciąga jak magnes . Każdego dnia chce sie więcej i więcej od kilkuset aż do kilku tysięcy kilometrów miesięcznie.

Łukasz Michalak - Lider Magazynu Centralnego
Czytaj więcej

Malarstwo jest dla mnie bardzo ważne. Jest realizacją twórczej pasji. Możliwością spojrzenia na świat inaczej, nieszablonowo. Daje mi możliwość wyrażenia siebie, a także pretekst do dogłębniejszemu przyglądaniu się światu. Z drugiej strony jest to także rzemiosło... i dużo pracy ;)

Tomasz Kozłowski - graphic designer
Czytaj więcej

Zaczynałam już jako sześciolatka śpiewając w Towarzystwie Śpiewaczym, ale nigdy nie uczyłam się muzyki profesjonalnie. Jestem samoukiem, a szlify zdobywałam w "garażowych" zespołach i jam session. Obecnie jestem solistką w Big Band Fabryka Wełny – to inicjatywa łódzkich muzyków, którzy postanowili założyć dużą orkiestrę jazzową grającą w składzie charakterystycznym dla klasycznego big bandu.

Sonia Stochmiałek - graphic designer
Czytaj więcej

Motoryzacja zawsze była moją pasją, jeśli porównać ją do muzyki to rola kierowcy przypomina rolę dyrygenta, który dostaje do dyspozycji orkiestrę i tylko od niego zależy jak dobrze ona zagra.

Wojtek Furman - Członek Zarządu
Czytaj więcej

Bilard nauczył mnie wytrwałości oraz silnej motywacji w dążeniu do moich marzeń. W tym sporcie zawodnik jest sam dla siebie trenerem oraz psychologiem. Podobnie jest w mojej pracy. Ważna jest dobra organizacja oraz radzeniem sobie w trudnych sytuacjach.

Ewa Bąk - Reprezentant Medyczny
Czytaj więcej

Możliwość wykonania obowiązków służbowych z rezerwą w baku na koniec dnia jest niezwykle ważna, a postawienie sobie jasnych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji jest tak samo ważne w codziennej pracy jak i w trakcie zawodów sportowych. Praca przedstawiciela handlowego to ciągła adrenalina.

Leszek Liwczan - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej

Psy, koty, zwierzęta domowe od zawsze towarzyszyły w moim życiu.  W rodzinnym domu zawsze to były kundelki Cygan, Aza, Lampo… wszystkie je darzyłam wielkim uczuciem. W tym roku będzie moje 10 –lecie wystawiania psów. Przez ten okres psy nauczyły mnie bardzo dużo, przede wszystkim cierpliwości, opanowania  i pokazały, że jeśli się czegoś bardzo chce to można.

Iwona Kulig - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności