Siedziba firmy Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Kontakty

Sekretariat

Recepcja
42/ 22-53-100

Sekretariat
42/ 22-53-102
aflofarm@aflofarm.pl

Kontakt dla konsumenta

Sylwia Stromczyńska-Psyta
Sylwia.Stromczynska@aflofarm.pl

Kontakt dla aptek

Telemarketing dla aptek:
Maciej Kuźmierczyk
maciej.kuzmierczyk@aflofarm.pl
tel. 42 20 68 353
42 20 68 366

Aflofarm PLUS
Arkadiusz Kubicki
arkadiusz.kubicki@aflofarm.pl
tel. 42 20 68 480
505 760 136

Współpraca Handlowa

Dział sprzedaży hurtowej
Składanie zamówień: zamowienia@aflofarm.com
Nawiązanie współpracy: sprzedaz@aflofarm.pl

Dział eksportu
export@aflofarm.pl

Usługi - produkcja kontraktowa
Kamila Paś-Sobczak
tel: 42/22-53-185
kamila.pas@aflofarm.pl

Rekrutacja

Izabela Sokołowska
tel. 42/ 22-53-100
rekrutacja@aflofarm.pl

Biuro prasowe

Zapraszamy do odwiedzin naszego biura prasowego, dostępnego pod adresem www.aflofarm.prowly.com

Badania i rozwój

Sekretariat Pionu Rozwoju

tel. 42 / 22 53 268

sekretariat.pionrozwoju@aflofarm.pl


Dział Planowania i Rozwoju Produktów

development@aflofarm.pl

Marketing

marketing@aflofarm.pl

Media Buying

Telewizja, prasa, radio, OOH, ambient:
Monika Wasilewska
Monika.Wasilewska@aflofarm.pl

Internet:
Bartosz Grodzicki
Bartosz.Grodzicki@aflofarm.pl

Dział prawny

prawny@aflofarm.pl

Niepożądane działanie leku

Jeśli chciałbyś zgłosić działanie niepożądane produktu leczniczego firmy Aflofarm lub poinformować o stosowaniu naszego produktu leczniczego u kobiet w ciąży, prosimy wydrukować i wypełnić załączony poniżej formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego/formularz narażenia na produkt leczniczy
w czasie ciąży.

Pytania dotyczące bezpieczeństwa stosowania naszych produktów leczniczych, prosimy kierować na adres PV@aflofarm.pl, z dopiskiem dotyczy bezpieczeństwa stosowania produktu leczniczego bądź telefonicznie +48 797 501 568.

Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego (pdf) Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego (word) Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego (pdf) Pobierz Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktu leczniczego (word)
Podpisany i datowany formularz prosimy przekazać przedstawicielowi firmy Aflofarm lub przesłać na adres:

Dział Planowania i Rejestracji Produktów Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

lub faksem pod numer: +48 42 2253105

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności