Praktyki

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o. stwarza warunki do jak najpełniejszego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń oferując możliwość odbycia zawodowych praktyk studenckich.

Na praktyki studenckie zapraszamy studentów chemii, biotechnologii, mikrobiologii i farmacji, marketingu i informatyki.

Praktyki studenckie odbywają się w ramach porozumienia z Uczelnią/ Akademickim Biurem Karier, są nieodpłatne, trwają  8 godzin dziennie.

W laboratoriach fizyko – chemicznych i  mikrobiologicznym wymagamy aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych.

Termin wysyłania podań dla osób zainteresowanych praktykami w okresie: czerwiec – wrzesień 2017r. – od stycznia 2017r.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez Aflofarm FP Sp. z o. o.” na adres: hr@aflofarm.pl z dopiskiem "Praktyki".

PRAKTYKA/ STAŻ W ZESPOLE MARKETINGU

ZADANIA:

  • stworzenie bazy danych na podstawie informacji zaczerpniętych z Internetu,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
  • przygotowywanie i obsługa wysyłek.

WYMAGANIA:

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności Word i Excel – warunek konieczny),
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania niezbędne informacje w Internecie,
  • umiejętność prowadzenia korespondencji mailowej,
  • zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia od 01.08.2016r. na okres 6 – 8 tygodni;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv i listu motywacyjnego (w tytule e-maila proszę zaznaczyć MH-staż)  do dnia 28.07.2016r. na adres  hr@aflofarm.pl

Polecane produkty

  • Dafurag Dafurag Max
  • Neosine ForteNeosine forte
    Przeciwko wirusom Przeciwko opryszce
  • Laboteq TONELaboteq TONE
    Odkryj piękno skóry bez przebarwień

zobacz katalog produktów

DaFurag max