Regenerum serum do rzęs i brwi

Drukuj
Regenerum serum do rzęs i brwi

Status administracyjno prawny

Kosmetyk

Opis

Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi intensywnie pielęgnuje
i regeneruje włoski, sprawiając, że stają się dłuższe, grubsze i widocznie wzmocnione. Serum składa się z dwóch specjalnie opracowanych formulacji:

  1. Serum z eyelinerem do stosowania na linię rzęs zawiera odżywcze lipooligopeptydy, które stymulując cebulki przyspieszają wzrost rzęs oraz zagęszczają i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika działa kojąco i łagodząco na delikatną i wrażliwą skórę powiek.
  2. Serum ze szczoteczką do stosowania na całej długości rzęs i brwi posiada w swojej formule żel z aloesu, witaminę E oraz olejek rycynowy,
    które wnikając we włókna włosków, nawilżają je, uelastyczniają
    i dogłębnie wzmacniają. Obecna w składzie matrykina z prowitaminą B5 spektakularnie wydłuża rzęsy oraz zagęszcza brwi, skutecznie ograniczając ich wypadanie. Dodatkowo serum w naturalny sposób widocznie je przyciemnia.

Skład

Lipo­oli­go­pep­tydy, ekstrakt ze świetlika, Kom­pleks matry­kiny i pro­wi­ta­miny B5,
żel z aloesu i witamina E

Przebadany dermatologicznie i okulistycznie.

Więcej informacji

Forma

Serum

Właściwości i zastosowanie

Sposób użycia:
Opakowanie zawiera dwa rodzaje serum z odpowiednio dobranymi aplikatorami. Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zmyć makijaż. W pierwszej kolejności za pomocą cienkiego pędzelka nanieść serum nr 1 na linię rzęs u ich nasady (tak jak eyeliner). Następnie za pomocą szczoteczki nałożyć serum nr 2 na rzęsy (może być stosowane także na brwi). Stosować systematycznie co wieczór, przed pójściem spać, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Po tym czasie stosować raz/dwa razy w tygodniu.

Strona WWW

www.regenerum.pl