Alt ...

Ludzie Aflofarmu

Za sukcesem Aflofarmu stoją ludzie. Nasz zespół składa się z ponad 800 specjalistów: naukowców, biotechnologów, farmaceutów, ale też handlowców, marketerów.

Każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy zgrany i doświadczony zespół.

Nasi pracownicy i ich pasje

W Aflofarmie pracują ciekawi ludzie, którzy po pracy realizują swoje pasje. Poznaj naszych pracowników.

Moim wyznacznikiem sukcesu jest uśmiech ludzi korzystających z przestrzeni, które udaje nam się zaaranżować. Tworzenie oraz poprawianie otoczenia daje największą satysfakcję wtedy, kiedy efekt końcowy stwarza przyjemność innym ludziom i daje im ciekawe miejsce do relaksu i wypoczynku.

Łukasz Tarapacz - Ogrodnik
Czytaj więcej

Najpiękniejsza twarzą kolarstwa są podróże. W moim przypadku to właśnie od chęci podróżowania zaczęło się ściganie. Romantyczna strona kolarstwa przyciąga jak magnes . Każdego dnia chce sie więcej i więcej od kilkuset aż do kilku tysięcy kilometrów miesięcznie.

Łukasz Michalak - Lider Magazynu Centralnego
Czytaj więcej

Malarstwo jest dla mnie bardzo ważne. Jest realizacją twórczej pasji. Możliwością spojrzenia na świat inaczej, nieszablonowo. Daje mi możliwość wyrażenia siebie, a także pretekst do dogłębniejszemu przyglądaniu się światu. Z drugiej strony jest to także rzemiosło... i dużo pracy ;)

Tomasz Kozłowski - graphic designer
Czytaj więcej

Motoryzacja zawsze była moją pasją, jeśli porównać ją do muzyki to rola kierowcy przypomina rolę dyrygenta, który dostaje do dyspozycji orkiestrę i tylko od niego zależy jak dobrze ona zagra.

Wojtek Furman - Członek Zarządu
Czytaj więcej

Bilard nauczył mnie wytrwałości oraz silnej motywacji w dążeniu do moich marzeń. W tym sporcie zawodnik jest sam dla siebie trenerem oraz psychologiem. Podobnie jest w mojej pracy. Ważna jest dobra organizacja oraz radzeniem sobie w trudnych sytuacjach.

Ewa Bąk - Reprezentant Medyczny
Czytaj więcej

Możliwość wykonania obowiązków służbowych z rezerwą w baku na koniec dnia jest niezwykle ważna, a postawienie sobie jasnych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji jest tak samo ważne w codziennej pracy jak i w trakcie zawodów sportowych. Praca przedstawiciela handlowego to ciągła adrenalina.

Leszek Liwczan - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej

Psy, koty, zwierzęta domowe od zawsze towarzyszyły w moim życiu.  W rodzinnym domu zawsze to były kundelki Cygan, Aza, Lampo… wszystkie je darzyłam wielkim uczuciem. W tym roku będzie moje 10 –lecie wystawiania psów. Przez ten okres psy nauczyły mnie bardzo dużo, przede wszystkim cierpliwości, opanowania  i pokazały, że jeśli się czegoś bardzo chce to można.

Iwona Kulig - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej

Rywalizacja sportowa w takich dyscyplinach jak MMA czy K1, jak również innych, to przede wszystkim pokonywanie własnych słabości. Kiedy wchodzisz do klatki świat wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień :) Spodziewacie się pewnie że odpowiem: „Chciałbym być mistrzem świata w swoich kategoriach”, nie. Jesteś zwycięzcą już wchodząc na ring, do klatki, w dodatku przy ogromnej widowni i ze świadomością, że oglądają Cię bliscy, znajomi.

Michał Grabarczyk - Mechanik
Czytaj więcej

Sport a szczególnie triathlon nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu. W momentach gdy do głowy przychodzą myśli takie jak: „co ja tu robię” , „nie dam rady”  , „muszę się zatrzymać” „rezygnuję”, potrafię zapanować nad sytuacją i spokojnie dalej robić swoje. Samodyscyplina, konsekwentna i systematyczna praca, dobrze zaplanowane działania, odpowiednia motywacja to cechy które bardzo przydają się zarówno w sporcie jak i pracy.

Patryk Bieniek - Reprezentant Medyczny
Czytaj więcej

Przedstawiamy Wam Piotrka Wygodę - zawodowo koordynatora handlowego w Aflofarmie, a prywatnie - jednego z muzyków i songwriterów wrocławskiego trio elektronicznego o nazwie Rain O'Clock.  Jak pisze o nich Tidal: "W ich produkcjach słychać barwną mieszankę elektryzujących, nierzadko mrocznych dźwięków z łagodnymi, oryginalnymi melodiami". Co to oznacza? Możecie przekonać się sami, klikając w jeden z poniższych linków.

Piotr Wygoda - Koordynator handlowy
Czytaj więcej
Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności