Zobacz, jak się u nas pracuje

Czy wiesz, że Aflofarm Farmacja Polska jest jednym z Poland’s Best Employers 2021 w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców?

Podstawą badania na zlecenie Forbesa było ankietowanie ponad 10 tysięcy pracowników, którzy przekazywali swoje opinie na temat kluczowych obszarów działalności firm. Pod uwagę wzięto działalność pracodawców w 7 obszarach, począwszy od wizerunku i wzrostu, rozwoju i perspektyw, relacji między pracownikami i zarządzania, płac, warunków pracy i sprzętu, zrównoważonego rozwoju, na obciążeniu pracą kończąc. Pełne zestawienie i metodologia dostępne są na stronie www.forbes.pl.

Czy wiesz, że Aflofarm Farmacja Polska został laureatem w konkursie OFFICE SUPERSTAR 2019 w kategorii „Najlepsze Biuro w Łodzi”? Zobacz, jak wygląda nasze biuro! Odwiedź nasz profil na portalu LinkedIn.com!

Czy wiesz, że Aflofarm Farmacja Polska został nagrodzony przez miesięcznik Forbes statuetką dla firmy odpowiedzialnej społecznie?

Zobacz, jak angażujemy się społecznie! Wejdź na: aflofarm.prowly.com/releases/csr

Nasi pracownicy i ich pasje

W Aflofarmie pracują ciekawi ludzie, którzy po pracy realizują swoje pasje. Poznaj naszych pracowników.

Najpiękniejsza twarzą kolarstwa są podróże. W moim przypadku to właśnie od chęci podróżowania zaczęło się ściganie. Romantyczna strona kolarstwa przyciąga jak magnes . Każdego dnia chce sie więcej i więcej od kilkuset aż do kilku tysięcy kilometrów miesięcznie.

Łukasz Michalak - Lider Magazynu Centralnego
Czytaj więcej

Motoryzacja zawsze była moją pasją, jeśli porównać ją do muzyki to rola kierowcy przypomina rolę dyrygenta, który dostaje do dyspozycji orkiestrę i tylko od niego zależy jak dobrze ona zagra.

Wojtek Furman - Członek Zarządu
Czytaj więcej

Możliwość wykonania obowiązków służbowych z rezerwą w baku na koniec dnia jest niezwykle ważna, a postawienie sobie jasnych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji jest tak samo ważne w codziennej pracy jak i w trakcie zawodów sportowych. Praca przedstawiciela handlowego to ciągła adrenalina.

Leszek Liwczan - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej

Psy, koty, zwierzęta domowe od zawsze towarzyszyły w moim życiu.  W rodzinnym domu zawsze to były kundelki Cygan, Aza, Lampo… wszystkie je darzyłam wielkim uczuciem. W tym roku będzie moje 10 –lecie wystawiania psów. Przez ten okres psy nauczyły mnie bardzo dużo, przede wszystkim cierpliwości, opanowania  i pokazały, że jeśli się czegoś bardzo chce to można.

Iwona Kulig - Przedstawiciel handlowy
Czytaj więcej

Rywalizacja sportowa w takich dyscyplinach jak MMA czy K1, jak również innych, to przede wszystkim pokonywanie własnych słabości. Kiedy wchodzisz do klatki świat wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień :) Spodziewacie się pewnie że odpowiem: „Chciałbym być mistrzem świata w swoich kategoriach”, nie. Jesteś zwycięzcą już wchodząc na ring, do klatki, w dodatku przy ogromnej widowni i ze świadomością, że oglądają Cię bliscy, znajomi.

Michał Grabarczyk - Mechanik
Czytaj więcej

Sport a szczególnie triathlon nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu. W momentach gdy do głowy przychodzą myśli takie jak: „co ja tu robię” , „nie dam rady”  , „muszę się zatrzymać” „rezygnuję”, potrafię zapanować nad sytuacją i spokojnie dalej robić swoje. Samodyscyplina, konsekwentna i systematyczna praca, dobrze zaplanowane działania, odpowiednia motywacja to cechy które bardzo przydają się zarówno w sporcie jak i pracy.

Patryk Bieniek - Reprezentant Medyczny
Czytaj więcej

Przedstawiamy Wam Piotrka Wygodę - zawodowo koordynatora handlowego w Aflofarmie, a prywatnie - jednego z muzyków i songwriterów wrocławskiego trio elektronicznego o nazwie Rain O'Clock.  Jak pisze o nich Tidal: "W ich produkcjach słychać barwną mieszankę elektryzujących, nierzadko mrocznych dźwięków z łagodnymi, oryginalnymi melodiami". Co to oznacza? Możecie przekonać się sami, klikając w jeden z poniższych linków.

Piotr Wygoda - Koordynator handlowy
Czytaj więcej

Dlaczego warto

Nowoczesne biuro
Opieka medyczna
Karta OK System
Aflofarm Active Team
Umowa o pracę
Dofinansowanie do wypoczynku
Stabilność zatrudnienia
Imprezy integracyjne
Nowoczesne fabryki

Zapoznaj się z procesem rekrutacji

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wystarczy,
że przejdziesz trzy etapy rekrutacji.

Etap I

CV - List motywacyjny

Etap II

Spotkanie rekrutacyjne HR + Kierownik

Etap III

Informacja zwrotna. Przedstawienie oferty

W trakcie trwania procesu możesz zostać zaproszony na testy wiedzy lub dodatkowe spotkanie
z managerem wyższego szczebla