W dniach 7 – 9 listopada 2017 r. w hotelu Ambasador w Łodzi odbywa się dziewiąta edycja Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. W tym roku honorowym gospodarzem wydarzenia jest Aflofarm Farmacja Polska.

Tegoroczną edycję wydarzenia rozpoczęło wystąpienie Jacka Furmana - prezesa zarządu Aflofarm Farmacja Polska, który opowiedział m.in. o historii firmy. W środę, 8 listopada w Panelu „Kontrola i Zapewnienie Jakości Produktów Leczniczych” wystąpi Dyrektor Działu Zapewnienia Jakości w Aflofarmie – Gabriela Kozłowska, która opowie o kontroli jakości materiałów wyjściowych.

Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem branży farmaceutycznej, organizowanym przez Wydawnictwo Farmacom – wydawcę kwartalnika „Świat Przemysłu Farmaceutycznego”. Kongres skierowany jest do producentów leków, dostawców surowców, maszyn, urządzeń laboratoryjnych, opakowań oraz rozwiązań stosowanych w branży farmaceutycznej. Uczestnictwo w naszych Kongresach, to nie tylko udział w seminariach prowadzonych przez ekspertów z branży, ale również możliwość odwiedzenia stoisk wystawienniczych wiodących dostawców rozwiązań dla branży farmaceutycznej, a także wymiany doświadczeń i opinii.

Od 2012 roku Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego organizowany jest w połączeniu z Kongresem Świata Przemysłu Kosmetycznego. Połączenie to stwarza doskonałą okazję do integracji branży kosmetycznej i farmaceutycznej, jak również umożliwia dostawcom jednoczesne dotarcie do obu branż.  

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć pod adresem: http://kongresfarmaceutyczny.pl