W tegorocznej edycji konkursu "Doskonałość Roku", organizowanego przez miesięcznik "Twój Styl" nagrodę "Olśnienie Redakcji" otrzymało intensywne serum nawilżające Bioliq Pro, którego producentem jest Aflofarm.

„Doskonałość Roku” to największy i najbardziej prestiżowy konkurs kosmetyczny w Polsce. Jego idea polega na zaangażowaniu polskich gwiazd i celebrytów do wytypowania najlepszych produktów w każdej z kategorii. Jury, złożone ze specjalistów, lekarzy, aktorek, aktorów i dziennikarek, przez rok testuje i wybiera najważniejsze nowości kosmetyczne na polskim rynku. W skład jury oceniającego kosmetyki przeznaczone dla kobiet weszły w tym roku: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig, Monika Olejnik, dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, Ewa Sarnowicz oraz Monika Krokiewic.  

Uroczysta gala, podczas której przyznano nagrody, odbyła się 12 listopada w Warszawie. Statuetkę i prawo do użytkowania znaku Doskonałość Roku "Twojego Stylu", w tym roku otrzymało 40 produktów dla kobiet i mężczyzn.