Marka Bioliq po raz kolejny udowodniła, że potrafi stworzyć produkt godny wyróżnienia. Bioliq Pro Intensywne serum pod oczy zdobyło tytuł Doskonałości Roku Twojego Stylu 2019 w kategorii KOSMETYKI APTECZNE: Pielęgnacja delikatnych partii twarzy. Co stoi na sukcesem tego produktu?

Bioliq ma za zadanie działać przeciwzmarszczkowo, poprzez nawilżenie
i ujędrnianie skóry. Efekty zawdzięcza min. takim składnikom jak: ekstrakt
z kiełków pszenicy czy niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Bogaty skład serum sprawia, że skóra jest odżywiona i rozświetlona. Dopasowane do produktu opakowanie, zostało dodatkowo wyposażone w masujące kuleczki, które delikatnie poprawiają mikrokrążenie oraz dają uczucie chłodzenia, tym samym, zapewniając szybkie ukojenie zmęczonej i wrażliwej skórze wokół oczu. Nowoczesne rozwiązanie sposobu aplikacji produktu wpływa na wchłanianie serum w głąb skóry, a co za tym idzie, na jego skuteczność.

- Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy produkt, łączący w sobie dwie ważne cechy, które w synergiczny sposób sprawiają, że pielęgnacja skóry wokół oczu nie musi być skomplikowana. Receptura produktu skoncentrowana wokół ekstraktu z kiełków pszenicy oraz ciekawe, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne opakowanie stanowią o jego atrakcyjności. Fakt, że produkt otrzymał nagrodę Doskonałość Roku Twojego Stylu 2019 jest dla nas niezwykle ważny, tym bardziej, że to już trzecie z rzędu wyróżnienie dla marki Bioliq w tym konkursie - podsumowuje Olga Wieczorek, Brand Manager marki Bioliq.

Marka Bioliq zdobyła dotychczas nagrody w konkursie magazynu Twój Styl dzięki produktom takim jak Bioliq Pro Intensywne serum nawilżające (2018) oraz dwóm produktom z linii Bioliq Specialist (2017).

Plebiscyt Doskonałość Roku Twojego Stylu już od 25 lat należy do największych i najbardziej prestiżowych konkursów kosmetycznych w Polsce. W tym roku, w skład kapituły wchodziły osoby ze świata showbiznesu, takie jak: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Joanna Kulig oraz osoby ze strony organizatorów - Monika Krokiewicz/ wydawca Twojego Stylu, Elżbieta Kowalewska – Olędzka/dermatolog, Ewa Sarnowicz/ kierownik działu Uroda Twojego Stylu.

Produkty wybierane przez jury muszą cechować się wyjątkowością
i skutecznością. Są to marki, które członkowie komisji mogą bez obaw polecić swoim czytelniczkom. Kategorie to m.in. kosmetyki ekskluzywne, naturalne czy apteczne. Tegoroczny tytuł mogły otrzymać produkty, które weszły na rynek polski od 1 października 2018 roku do 30 września 2019 roku. Ogłoszenie wyników na łamach tytułu Twój Styl w wydaniu 12.

Podmiotem odpowiedzialnym za markę jest Aflofarm Farmacja Polska.