Do aptek trafił kolejny, nowy lek od Aflofarmu. Rapidentin dostępny jest bez recepty. To tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który tymczasowo łagodzi ból zęba – w sytuacjach krytycznych pomaga dotrwać do wizyty u stomatologa.

Produkt ma postać płynu stomatologicznego, który działa bezpośrednio na ząb. Nakłada się go za pomocą nasączonego wacika lub patyczka higienicznego na bolącą część zęba.

1 mL płynu zawiera 1 mL olejku eterycznego goździkowego (Caryophylli floris aetheroleum).


Rapidentin, 1 mL/mL, płyn stomatologiczny. 1 mL płynu zawiera 1 mL olejku eterycznego goździkowego (Caryophylli floris aetheroleum), Wskazania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do tymczasowego złagodzenia bólu zęba. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na balsam peruwiański., Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.