„Superprodukt” to konkurs organizowany przez miesięcznik „Świat Kobiety” już od 14 lat. W tym roku zgłoszonych zostało niemalże 200 produktów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki wybrały 63 najlepsze. Wśród nich znalazł się RedBlocker koncentrat naprawczy do skóry wrażliwej i naczynkowej, który otrzymał tytuł  Olśnienia redakcji.

W uzasadnieniu jury czytamy: Doceniamy ten produkt za wielokierunkowe działanie: superkojące, zmniejszające zaczerwienienia i wzmacniające, bo tego właśnie potrzebuje wymagająca cera naczynkowa.

Na czym polega działanie koncentratu?

RedBlocker koncentrat naprawczy to dermokosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery wrażliwej i naczynkowej. Preparat składa się ze skoncentrowanej dwufazowej formuły.

Faza wodna zawiera optymalną koncentrację składników aktywnych, które skutecznie i szybko eliminują zaczerwienienia, uszczelniają, wzmacniają i chronią kruche ściany naczyń krwionośnych. Dodatkowo intensywnie nawilżają, regenerują i odżywiają delikatną cerę. Faza olejowa koncentratu wspiera działanie składników fazy wodnej oraz zmniejsza transepidermalną utratę wody z naskórka (TEWL), utrzymując dogłębne nawilżenie skóry.

Podczas wstrząsania fazy koncentratu łączą się, tworząc jednolitą, lekką i jedwabistą konsystencję, która doskonale się wchłania, nie zatyka porów oraz nie pozostawia na skórze uczucia lepkości. Preparat zapewnia gruntowną odnowę wrażliwej lub naczynkowej cery. Wyraźnie poprawia kondycję skóry i natychmiast łagodzi podrażnienia. Sprawia, że jest ona optymalnie nawilżona, ukojona i uelastyczniona, a zaczerwienienia wyraźnie zmniejszone.

W tym roku w jury konkursu zasiadały panie:
  • Grażyna Wolszczak – aktorka znana m. in. z seriali „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” i filmu „Ja wam pokażę”. Założycielka Fundacji i teatru Garnizon Sztuki
  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska – aktorka teatralna i telewizyjna, znana z serialu „Klan”
  • Katarzyna Dowbor – dziennikarka prowadząca program „Nasz nowy dom”, autorka książki „Apetyt na życie”
  • Marta Manowska – dziennikarka prowadząca programy „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” i „Ośmiu wspaniałych”
  • Joanna Chatizow – kosmetolog, specjalista w dziedzinie promocji zdrowia i zdrowia publicznego, autorka i współautorka książek i publikacji profesjonalnych
  • Natalia Ruszkowska-Tabor – autorka bloga kulinarnego „Poezja Smaku”, współtwórczyni platformy Influence Me
  • Hanna Wojciechowska-Schwarz – szefowa Działu Uroda w miesięczniku „Świat Kobiety”
  • Aleksandra Lorkowska – zastępca dyrektora wydawniczego w Wydawnictwie Bauer