Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim – bohaterką nowego spotu marki Medispirant.

Czy w walce czy na treningu, zawsze wylewam z siebie siódme poty” – od tych słów rozpoczyna się nowy spot Medispirantu, w którym występuje Joanna Jędrzejczyk. Dokuczliwe pocenie się dotyczy zarówno sportowców, jak i osób prowadzących mniej aktywny tryb życia, ale np. żyjących w ciągłym stresie. To właśnie im dedykowany jest Medispirant. Reklama w zupełnie inny niż dotychczas sposób ukazuje mistrzynię. Joanna, mimo, że w towarzystwie worka treningowego, czyli w swoim naturalnym środowisku, przedstawiona jest w bardzo lekki i kobiecy sposób. Ten kontrast doskonale odzwierciedla działanie blokera – działa stanowczo, a równocześnie jest delikatny dla skóry.

Medispirant to bloker w sprayu, który eliminuje problem pocenia się aż do 7 dni. Działa antybakteryjnie, nie zawiera alkoholu, który może działać drażniąco i przesuszająco na skórę. Charakteryzuje się mocnym działaniem, ale jest łagodny dla skóry. Dzięki nowoczesnej formule, bloker bardzo szybko się wchłania, nie lepi się, a efekty są widoczne już po pierwszym użyciu.

Bohaterka spotu Joanna Jędrzejczyk to pierwsza Polka należąca do światowej organizacji MMA – UFC (Ultimate Fighting Championship). W 2015 roku zdobyła mistrzowski pas UFC i obroniła tytuł aż pięć razy. Asia znana jest ze swojej woli do walki, motywacji i ambicji, które pozwalają jej osiągać wyznaczone cele. W 2017 roku ukazała się jej książka: "Wojowniczka. Jak stałam się niezwyciężona".

Marki Aflofarmu były promowane przez wiele znanych osób. Jędrzejczyk dołączyła do grona takich nazwisk jak: Monika Mrozowska, Jolanta Pieńkowska, Ada Fijał czy Małgorzata Potocka.

Spot do obejrzenia tutaj.